Všetky robotické kosačky musia dodržiavať všeobecné bezpečnostné predpisy za bežných prevádzkových podmienok. Z tohto dôvodu je väčšina robotických kosačiek na trhu vybavená niekoľkými pasívnymi bezpečnostnými snímačmi, ako sú snímače kolízií alebo zdvih. Núdzové tlačidlo STOP je posledný ochranný systém v prípade, že všetky pasívne bezpečnostné snímače nefungujú tak, ako by mali, avšak čas potrebný na reakciu na situáciu a stlačenie tlačidla vytvára potenciálne riziko zranenia.

iRadar™ je ultrazvukový snímač zabudovaný do všetkých robotických kosačiek série AMIRO® a X, ktorý spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. iRadar™ používa aktívnu bezpečnosť na ochranu všetkých, najmä detí a domácich zvierat, pred poškodením a na zabránenie kolíziám. Nové robotické kosačky Yard Force® dokážu odhaliť prekážky s minimálnou výškou 12 cm zo vzdialenosti 20 cm, vypočítať rýchlosť jazdy pomocou integrovaného algoritmu a automaticky sa odvrátiť.

Ovládanie pomocou Wi-Fi

Wi-Fi relé, tiež nazývané Wi-Fi zosilňovač, sa často používa v domácnostiach na rozšírenie pokrytia signálov Wi-Fi. Vo veľkých záhradách však domáce relé Wi-Fi nemusí zabezpečiť dostatočné pokrytie pre robotické kosačky na príjem príkazov.

Wi-Fi relé kosačky Yard Force je skvelé riešenie. Tento doplnkový modul nainštalovaný na nabíjacej stanici kosačiek Yard Force série AMIRO a X funguje prostredníctvom aplikácie Mowap a rozširuje signál Wi-Fi do celej záhrady.

Kosačky Yard Force AMIRO 350i, X50i a X80i sú teraz k dispozícii výlučne v obchodoch Bauhaus a robotickú kosačku X100i pre veľké a komplexné záhrady nájdete v internetovom obchode Bauhaus.info. Všetky modely sú vybavené technológiou iRadar™ a ovládaním Wi-Fi prostredníctvom aplikácie Mowap.

Viac informácií získate na adrese: media@yardforce.eu

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/831569/MEROTEC_iradar.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/831570/MEROTEC_garden_use.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/831571/MEROTEC_x_series.jpg

SOURCE MEROTEC GmbH